The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

طراحی سایت گرافیکی

در دنیای امروز، نقطه آغازين تماس هر مشتری با يك شركت یا موسسه اغلب از طریق وب سايت آن شركت است. بر اين اساس نحوه حضور شما در شبكه جهانی اينترنت، حائز اهمیت بسیاری می باشد.

وب سایتی که دربردارنده طراحی گرافیکی مجذوب کننده، تصاویری گویا و متونی مناسب که به خوبی نوشته شده اند باشد، باعث افزایش اعتماد مشتریان به موسسه شما می شود. این ساختار علاوه بر این که نشان می دهد شما دارای چه میزان دانش و تخصص و چه نوع محصول و خدماتی هستید، به مخاطب این مفهوم را نیز القا می کند که شما موسسه ای به روز بوده و به دانش مخاطب خود احترام می گذارید.

مراحل انجام یک پروژه وب در کانون هنرهای زیبا به شرح زیر انجام می پذیرد:

مراحل انجام یک پروژه طراحی وب سایت

برخی از مزیتهای وب سایت

  • هزینه طراحی وب سایت و تبلیغات در اینترنت نسبت به سایر رسانه ها همانند رسانه های جمعی (رادیو و تلویزیون)، تبلیغات محیطی (بیلبردها) و مجلات عمومی و تخصصی به مراتب کمتر می باشد. فراموش نکنید قدرت اثرگذاری تبلیغات به میزان زیادی به تعداد تکرار پیام وابسته خواهد بود. از اینرو تنها در صورتی که مزیتهای رقابتی خود را پیاپی به مشتریان یادآوری نمایید موفق به فروش کالا و خدمات خود به آنها خواهید بود.
  • مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و مکانی به راحتی به وب سايت شما مراجعه کرده و با شما ارتباط برقرار کنند .به عبارت دیگر دسترسی آسان کاربران از هر نقطه ایران و جهان، تنها با داشتن آدرس وب سایت شما امکان پذیر است.
  • با توجه به امکان بروزرسانی لحظه به لحظه محتوای وب سایت، می توان اطلاعات مربوط به محصولات جدید، یا بهینه سازی محصولات و خدمات فعلی و همچنین نوسانات قیمت آنها را به سرعت به اطلاع مشتریان رساند.
  • پس از راه اندازی اولیه تنها هزینه یک وب سایت، تعرفه سالیانه بسیار اندکی است که باید صرف نگهداری دامنه Domain و همچنین یک فضای میزبانی Host نمایید.
  • یک وب سایت کارآمد همانند این است که شما تعداد نامحدودی شعبه برای معرفی کالا و خدمات و همچنین فروش محصولات در اختیار داشته باشید و نماينده ای ازطرف شما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته در دسترس مشتری می باشد.
  • سادگی و راحتی ارتباط مشتریان با شما و همچنین تاثیر گذاری بالاتر به دلیل قابلیت استفاده از عنصر زمان (استفاده از بنر ها و دیگر انواع انیمیشن ها)

قیمت انواع بسته های طراحی وب

قیمت انواع بسته های طراحی وب سایت کانون هنرهای زیبا

نمونه وب سایتهای انجام شده توسط کانون هنرهای زیبا

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com